KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ

Zjistíme vše o Vašem současném zdravotním stavu, vyšetříme stav zubů a dásní, zhotovíme RTG snímky a navrhneme vhodnou terapii, kterou individualizujeme dle Vašich možností a požadavků.

DĚTSKÁ STOMATOLGIE

Ošetření mléčných zubů bývá často velmi zanedbáno. Ale i zdraví nejmenších je pro nás velmi důležité. Základem je, aby si dítě zvyklo na prostředí ordinace a zvyklo na ošetřujícího. Snažíme se o bezbolestné ošetření a empatický přístup. Během ošetření těch nejmenších pacientů rádi koukáme na pohádky. :)

DENTÁLNÍ HYGIENA

Přejít do sekce dentální hygieny >

BĚLENÍ ZUBŮ

Bělením zubů lze změnit odstín zubních tkání o několik odstínů. V ordinaci zubního lékaře nebo dentální hygienistky najdete nejlepší a šetrnou cestu k dosažení zářivého úsměvu.

ESTETICKÉ VÝPLNĚ

V případě poškození zubu kazem kvůli nedokonalé dentální hygieně je potřeba zub ošetřit výplní. V dnešní době již nemusí chodit s nevzhlednými amalgámovými výplněmi. Díky fotokompozitním bílým výplním ani nepoznáme, že došlo k rekonstrukci zubu. Fotokompozitní výplně jsou pro nás číslo 1. Jsou šetrné, estetické a fungují dlouhé roky. Jejich zhotovení vyžaduje více času, a také je potřeba zajistit suché a čisté pracovní pole. Proto při každé fotokompozitní výplni používáme tzv. kofferdam - (bez)latexovou membránu, která zub izoluje a zajistí tak bezproblémové kvalitní zhotovení výplně.

OŠETŘENÍ KOŘENOVÝCH KANÁLKŮ

Vlivem rozsáhlého zubního kazu, úrazem nebo jiným způsobem může dojít k zánětu nebo odumření dřeně zubu. V takovém připadě poškození zubu je potřeba ošetřit kořenové kanálky. Při endodontickém ošetření zubu je důležité najít, pročistit a kvalitně zaplnit všechny kanálky v daném zubu, proto používáme operační mikroskop, který nám umožní několikanásobně zub zvětšit a snadněji zpřístupnit všechny kanálky. Díky kvalitnímu endodontickému ošetření vám i takhle zdestruovaný zub může posloužit mnoho dalších let.

Pokud byl zub již v minulosti zaplněn nevyhovující způsobem, je možné na tomto zubu udělat reendodontické ošetření. Ze zubu se odstranění nevyhovující výplň, a díky důkladnému pročištění a dezinfekčním výplachům se může zub znovu hermeticky uzavřít.

PROTETICKÁ STOMATOLOGIE

Pokud estetická výplň nestačí, je potřeba poškozený zub nahradit pomocí korunky nebo můstku. Zničený zub dokážeme zrekonstruovat tak, že nebude k rozeznání od vašeho zdravého zubu. Korunky a můstky jsou zhotovené z nejlepších zirkonových materiálů, které zajistí estetickou a funkční stránku náhrazovaného zubu.

Spolupracujeme se špičkovou zubní laboratoří BROS Dent, viz. "zubní laboratoř" (odkaz)

IMPLANTOLOGIE

Zubní implantáty jsou nejmodernějším způsobem, jak doplnit chybějící vlastní zuby v jakémkoli rozsahu – od náhrady jednoho zubu, až po řešení celých bezzubých čelistí .